Agrupació Territorial dels Consells Esportius de Barcelona - UCEC

Pots consultar tot l'esport escolar que es realitza a la província de Barcelona.

Sobre nosaltres

L'esport és una eina fonamental en la formació i desenvolupament dels joves, no només en els aspectes físics, sinó també en valors com el treball en equip, la disciplina i el respecte. En aquest sentit, l'Agrupació Territorial de Consells Esportius de Barcelona juga un paper fonamental en la promoció de l'esport escolar a la província de Barcelona.

FINALS NACIONALS

ORGANITZADES PELS CONSELLS ESPORTIUS DE L'AGRUPACIÓ TERRITORIAL DE BARCELONA

Normativa General

Normatives Tècniques :     Bàsquet     -     Natació    -     Gimnàstica Rítmica                                                               Gimnàstica Aeròbica     -     Escacs

Notes de premsa:                SEUS I DATES   -   NOTA DE PREMSA

BÀSQUET

Benjamí Masculí i Femení

1. ANOIA (Igualada, 15.06.24):

Convocatòries: masculina - femenina

Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos 

Aleví Masculí i Femení

1. ANOIA (Igualada, 16.06.24):

Convocatòries: masculina - femenina

Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos    

Infantil Masculí i Femení

1. CEEB (Barcelona, 09.06.24):

Convocatòries: masculina - femenina

Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Cadet Masculí i Femení

1. CEEB (Barcelona, 09.06.24):

Convocatòries: masculina - femenina

Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos               

ESCACS

Totes les categories

1. ALT PENEDÈS (Santa Fe del Penedès, 09.06.24):

Convocatòria - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos 

NATACIÓ

G.AERÒBICA

RITMES I BALLS

DANSES URBANES

Totes les categories

1. BAIX LLOBREGAT (Vallirana 08.06.24):

Convocatòries: Dances Urbanes - Ritmes i Balls - Gimnàstica Aeròbica

Cartells: Dances Urbanes - Ritmes i Balls - Gimnàstica Aeròbica

Resultats i Classificacions: Dances Urbanes - Ritmes i Balls - Gimnàstica Aeròbica

Fotos

GIMNÀSTICA RÍTMICA NIVELL B

Nivell B: individuals i conjunts

1. ANOIA (Igualada, 01.06.24):

Convocatòria - Cartell - Ordre de Sortida

Modalitat individual: resultats - classificacions

Modalitat conjunts - resultats - classificacions

Fotos 


FINALS TERRITORIALS (La Copa)

Normativa General

Normatives Tècniques :     Bàsquet     Futbol Sala     Futbol 7     Handbol     Voleibol 

Aspectes Específics:          Desempats          Graella de Valors          Cartell Genèric

Notes de premsa:               Presentació Finals 03.05.24



BÀSQUET

Benjamí Femení

1.ANOIA (Igualada, 11.05.24):

Informació -  Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Benjamí Masculí

1.ANOIA (Igualada, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                                  

2.GARRAF (Sant Pere de Ribes, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Aleví Femení

1.CEEB (Barcelona, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                                  

2.GARRAF (Sant Pere de Ribes, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Aleví Masculí

1.ANOIA (Igualada, 11.05.24):

InformacióCartell - Resultats i Classificacions - Fotos                            

2.SABADELL (Sabadell, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                        

3.GARRAF (Sant Pere de Ribes, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Infantil Femení

1.CEEB (Barcelona, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Infantil Masculí

1.ANOIA (Igualada, 11.05.24):

Informació -  Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                          

2.TERRASSA (Terrassa, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Cadet Masculí

1.ANOIA (Igualada, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos


FUTBOL SALA

Benjamí Masculí

1.ANOIA (Igualada, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                              

2.MARESME (Premià de Mar, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                                

3.BAIX LLOBREGAT (El Prat de Llobregat, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Aleví Femení

1.ANOIA (Igualada, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                                  

2.BARCELONÈS NORD (Santa Coloma de Gramenet, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Aleví Masculí

2.BARCELONÈS NORD (Santa Coloma de Gramenet, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.TERRASSA (Rubí, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                              

3.CEEB (Barcelona, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Infantil Femení

1.L'HOSPITALET (L'Hospitalet, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Infantil Masculí

1.BERGUEDÀ (Bagà, 11.05.24):

InformacióCartellResultats i Classificacions - Fotos                          

2.SABADELL (Sabadell, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                              

3.CEEB (Barcelona, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Cadet Femení

1.CEEB (Barcelona, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Cadet Masculí

1.BAIX LLOBREGAT (El Prat de Llobregat, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos            

2.BARCELONÈS NORD (Santa Coloma de Gramenet, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

3.CEVO SUD (Cerdanyola del Vallès, 11.05.24):

 Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Juvenil Femení

1.VALLÈS ORIENTAL (La Garriga, 11.05.24): 

InformacióCartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Juvenil Masculí

1.CEEB (Barcelona, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                                         

2.CEVO SUD (Montcada i Reixac, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos 

FUTBOL 7

Benjamí Masculí

1.BAGES (Pont de Vilomara, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                                  

2.GARRAF (Vilanova i la Geltrú, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                                        

3.L'HOSPITALET (L'Hospitalet, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Aleví Femení

1.ANOIA (La Pobla de Claramunt, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                                        

2.TERRASSA (Rubí, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

3.GARRAF (Vilanova i la Geltrú, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Aleví Masculí

1.ANOIA (Igualada, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos  

2.SABADELL (Sant Llorenç Savall, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                    

3.CEEB (Barcelona, 12.05.24):

InformacióCartell - Resultats i Classificacions - Fotos                      

Infantil Femení

1.ALT PENEDÈS (Vilafranca del Penedès, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.TERRASSA (Terrassa, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos  

3.L'HOSPITALET (L'Hospitalet, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                   

Infantil Masculí

1.ALT PENEDÈS (Vilafranca del Penedès, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.SABADELL (Sant Llorenç Savall, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                            

Cadet Femení

1.ANOIA (La Pobla de Claramunt, 12.05.24):

InformacióCartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.TERRASSA (Terrassa, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                      

Cadet Masculí

1.SABADELL (Palau-Solità i Plegamans, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos            

HANDBOL

Benjamí Femení

1.VALLÈS ORIENTAL (Granollers, 12.05.24):

InformacióCartell - Resultats i Classificacions - Fotos                          

Benjamí Masculí

1.GARRAF (Sant Pere de Ribes, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.VALLÈS ORIENTAL (St Esteve Palautordera, 12.05.24):

InformacióCartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Aleví Femení

1.VALLÈS ORIENTAL (La Roca del Vallès, 12.05.24):

InformacióCartell - Resultats i Classificacions - Fotos                    

Aleví Masculí

1.GARRAF (Sant Pere de Ribes, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.SABADELL (Sabadell, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos  

                  

VOLEIBOL

Benjamí Femení

1.ALT PENEDÈS (Santa Margarida i Els Monjos, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos     

2.VALLÈS ORIENTAL (Les Franqueses del Vallès-Corró d'Avall, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                     

Benjamí Masculí

1.ALT PENEDÈS (Santa Margarida i Els Monjos, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos    

2.MARESME (Mataró, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos  

Aleví Femení

1.L'HOSPITALET (L'Hospitalet, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos  

2.VALLÈS ORIENTAL (Cardedeu, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos                    

Aleví Masculí

1.ALT PENEDÈS (Santa Margarida i Els Monjos, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.L'HOSPITALET (L'Hospitalet, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos  

Infantil Femení

1.MARESME (Mataró, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.TERRASSA (Terrassa, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos  

3.ALT PENEDÈS (Sant Cugat Sesgarrigues, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos   

Infantil Masculí

1.BERGUEDÀ (Gironella, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.MARESME (Premià de Mar, 12.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

3.ALT PENEDÈS (Sant Cugat Sesgarrigues, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos 

Cadet Femení

1.ANOIA (Masquefa, 12.05.24):

InformacióCartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.SABADELL (Sabadell, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

3.BAIX LLOBREGAT (Cornellà de Llobregat, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

4.BERGUEDÀ (Gironella, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos 

Cadet Masculí

1.BAGES (Moià, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.BAIX LLOBREGAT (Torrelles de Llobregat, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

3.MARESME (Mataró, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos 

Juvenil Femení

1.TERRASSA (Terrassa, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.CEEB (Barcelona, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

3.MARESME (Mataró, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

Juvenil Masculí

1.L'HOSPITALET (L'Hospitalet, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

2.BAIX LLOBREGAT (Cornellà de Llobregat, 11.05.24):

Informació - Cartell - Resultats i Classificacions - Fotos

3.VALLÈS ORIENTAL (Les Franqueses del Vallès-Corró d'Avall, 12.05.24):


Contacte


Agrupació Territorial Consells Esportius Barcelona                UNIÓ DE CONSELLS ESPORTIUS DE CATALUNYA                     

C/ Conxita Supervia, 17, entresol 1a -08028 Barcelona-

Telèfon:
93 451 08 69

Adreça electrònica:
xavi.atceb.ucec@gmail.com 

Instagram                                                                                  X                                                                               Facebook